سوئیچ سیسکو

سوئیچ سیسکو بهترین انتخاب برای مدیریت کلاینت ها و داده های میباشد .

سوئیچ های سیسکو بر خلاف سوئیچ های دیگر قابلیت کانفیگ های متعدد و انعطاف پذیری را دارند .

یکی از محبوب ترین این سویئچ ها سری ۲۹۶۰ میباشد . که می توان گفت حدود یک دهه هست که همچنان قوی در ایران محبوب باقی مانده است .

قیمیت سوئیچ سیسکو سری ۲۹۶۰

سوئیچ سیسکو
سوئیچ سیسکو

قیمت این مدل از سوئیچ های سیسکو دارای نوسانات محتلفی می باشد که میتوانید از فروشگاه سیسکو سل این قیمت ها را به روز و آنلاین دریافت نمایید .

علت این تفاوت قیمت ها در چیست !؟

اولین علت بر میگرده به مدل دستگاه و امکاناتی که در اختیار شما قرار میده ! توجه داشته باشید که این سری بیش از ۱۰ مدل را شمال میشود که هر کدام تعداد پورت های متفاوت و امکاناتی از جمله آپلینک فیبر ، پورت گیگ آپلینک ، پورت های ۲۴ و ۴۸ و … را شامل میشود .

دومین و در واقع ( متاسفانه در ایران ) علت اصلی این تفاوت های قیمت حتی در یک مدل بر میگرده به آکبند یا استوک بودن دستگاه که در صروت آکبند و نیو بودن دستگاه قیمت دستگاه تفریبا دو برار دستگاه استوک ( ریفر ) می باشد .

توجه داشته باشید :

دستگاهی که شما خریداری میکنید ! ساخت شرکت سیسکو میباشد !

این دستگاه های حتی بعد از ۱۵ سال استفاده مداوم اگر به درستی سرویس های ماهیانه و سالیانه خود را دریافت کنند میتوانید همانند روز اول به کار خود ادامه دهند !

دستگاه های ریفر به چند دسته محتلف تقسیم میشوند ، دستگاه های سالم که فقط با یک سرویس جزیی دوباره پک شده و روانه بازار میشوند . 
دستگاه هایی که تا حدود زیادی آسیب دیده اند ! ( در زمان خرید حتما توجه داشته باشید که دستگاه هایی از مدل دوم را بدون ضمانت نامه کتبی خریداری ننماید .

در صورت نیاز به مشاوره و خرید سوئیچ سیسکو میتوانید در فروشگاه سفارش خود را ثبت کنید یا با شماره های ما در قیمت تماس با ما تماس بگیرید !

, , ,
اشتراک گذاری:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

آخرین دیدگاه‌ها

    آخرین دیدگاه‌ها

      بایگانی‌ها